З радістю представляємо імена переможців конкурсу Нагорода Sanofi 2018!

Нагородження переможців конкурсу Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині відбулось 22 травня. У заході брали участь молоді науковці та члени журі конкурсу, потенційні інвестори та запрошені гості.

Цього року провідні фахівці у сфері медицини оцінювали роботи разом з експертами з питань підтримки і розвитку старт-апів. Переможці отримали грошову нагороду у розмірі 150, 100 та 50 тисяч гривень від компанії Санофі.

Французьке посольство в Україні окремо відзначило наукові роботи Галини Лой та Ірини Волошиної, чий науковий шлях перетинався з Францією.

Вітаємо молодих вчених, чиї дослідження журі визнало найкращими та дякуємо усім, хто цього року приєднався до Конкурсу. Бажаємо вам успіхів та досягнень на шляху втілення ваших мрій, адже майбутнє_мотивує!

🥇1 місце – Богдан Мурашевич, Дмитро Степанський та Володимир Торопін, Дніпровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України з роботою «Багатофункціональний полімерний матеріал з потужними дезінфікуючими властивостями».

🥈2 місце – Тетяна Обелець, Міжнародний науково-навчального центр інформаційних технологій і систем Національної академії наук та Міністерства освіти та науки України. Тема роботи: «Мобільна інформаційна система підтримки прийняття рішень в діабетології з впровадженням хмарних технологій»

🥉3 місце – Данило Камінський та Анна Крищишин, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького з роботою: «Розробка нових малих лікоподібних молекул як потенційних протипухлинних та протитрипаносомних лікарських засобів»

Джерело: Нагорода Sanofi 2018

Наш сайт ще дуже молодий, і не може дозволити собі редактора. Тому, якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі