FDA хоче, щоб сигарети містили менше нікотину

FDA хоче, щоб сигарети містили менше нікотину

Американська адміністрація з харчових продуктів і медикаментів (FDA) хоче знизити рівень нікотину в сигаретах до “рівнів, які не викликають залежності”, щоб допомогти американцям кинути цю шкідливу звичку.

NPR повідомляє, що цей крок є першим за всю історію, в якому FDA регулює вміст нікотину в сигаретах.

“Оскільки нікотин знаходиться в основі як проблеми, так і вирішення питання тютюнозалежності, зменшення рівнів нікотину в тліючих сигаретах до кількостей, які не викликають залежності повинно бути частиною стратегії FDA щодо подолання руйнівної звички”, – заявив комісар FDA Скотт Готтліб.

FDA заявляє, що новий підхід стосується захисту мільйонів молодих людей, які можуть опинитися під загрозою смерті, пов’язаної з тютюном пізніше в їхньому житті. “Якщо ми не змінимо курс, то 5,6 мільйонів молодих людей, які сьогодні живуть, помруть передчасно пізніше після того, як почнуть палити сигарети”, – сказав Готліб.

На фондовій біржі розпочалось падіння вартості акцій тютюнових компаній після оголошення плану FDA. Reuters повідомляє, що найбільші світові компанії можуть пережити падіння ринкової вартості на 60 мільярдів доларів.

А ми в свою чергу рекомендуємо почитати статтю про програми для смартфонів, які допомагають кинути палити сигарети.

Наш сайт ще дуже молодий, і не може дозволити собі редактора.
Тому, якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі