Найкращі програми для того щоб кинути палити

Найкращі програми для того щоб кинути палити

Ця стаття призначена для тих, хто збирається кинути палити найближчим часом. Для того, щоб зрозуміти актуальність проблеми, наведемо деякі статичтичні дані:

  • В Україні щоденно курить 45 % дорослих чоловіків і 9 % дорослих жінок; серед молоді курить 45 % юнаків і 35 % дівчат;
  • 68 % курців заявили, що зацікавлені у відмові від куріння, а серед тих, хто будь-коли курив щодня, 26 % вже є колишніми курцями;
  • Понад 90 % населення України підтримує заборону куріння на всіх робочих місцях;
  • Підтримка повної заборони реклами тютюну серед населення — 70 %;
  • 31 % вважає, що куріння кальяну призводить до серйозних захворювань;
  • Всього в країні нараховується близько 9 мільйонів активних курців, що складають третину всього працездатного населення країни;
  • Україна посідає 17 місце в списку країн-лідерів за кількістю курців;
  • Щорічно до числа курців долучаються не менш 100 000 українців;
  • Кожен четвертий підліток в Україні викурює першу сигарету у віці 10 років;

(“Тютюнова” статистика України)

Можна кидати палити старими методами, лише завдяки силі волі, а можна використовувати сучасні технології, такі, наприклад, як смартфони.

У той час як є багато інструментів, щоб стримати потяг до паління, нижче наведені деякі додатки для смартфонів, які допомагають відстежувати прогрес і підтримують морально. Показуючи скільки днів ви вже утримуєтесь від паління, скільки грошей ви зекономили, чого ви досягли – ці додатки підримують ваш бойовий настрій у вашому починанні.

LIVESTRONG MyQuit CoachLIVESTRONG MyQuit Coach

Платформа: iPhone

Вартість: Безкоштовно

В своренні цієї програми приймали участь лікарі, додаток виступає в якості віртуального тренера, який допомагає розробити свій індивідуальний план відмови від паління. Ви можете вибрати кидати палити різко, чи поступво відмовлятись від цигарок. У важкі періоди, ви можете встановити нагадування, цілі і навіть особисті мотивації, щоб продовжувати боротьбу з палінням. Ви також будете отримувати відзнаки досягнень в якості нагороди за ваші успіхи і зможете обмінюватися даними з іншими користувачами за допомогою вбудованої функції соціальної підтримки.

Quit It LiteQuit It Lite

Платформа: iPhone

Вартість: Безкоштовно

Для деяких людей усвідомлення впливу відмови від куріння на їх життя може допомогти від повернення до цієї шкідливої звички. Ця програма надасть вам усі подробиці. Наприклад, розкаже вам про кількість смоли яку ви не спожили за час відмови від паління. Хочете заощадити і придбати новий IPad? Не проблема – встановіть скільки грошей ви бажаєте зекономити на відмові від паління і прямуйте до неї!

Quit Smoking: Cessation NationQuit Smoking: Cessation Nation

Платформа: Android

Вартість: Безкоштовно

У випадку, якщо ви вирішили кинути палити, подорож до мети може бути дуже складною, якщо ви здійснюєте її наодинці. Ця програма обєднує спільноту, яка прагне до тієї ж мети, що і ви. З Cessation Nation, ви можете відстежувати поліпшення здоров’я, зекономлені гроші і заробити призові жетони завдяки свому прогресу. Також, ця програма включає в себе гру, призначену для того, щоб відвернути вашу увагу від бажання запалити цигарку і тим самим допомогти вам залишитись на вірному шляху.

Quit Smoking — QuitNow!Quit Smoking — QuitNow! – Вибір редакції!

Платформа: iPhone

Платформа: Android

Вартість: Безкоштовно

Ця програма робить шлях до відмови від паління соціалізованим. На додаток до відстеження часу проведеного без паління, зекономлених грошей, і користі для здоров’я, додаток за допомогою чату обєднує співтовариство однодумців, з якими можна поділитися своїми успіхами і отримати підтримку, коли вона необхідна. За допомогою цієї програми відмовились від паління вже понад 2 мільйони тепер бувших курців.

Це наша підбірка вартих уваги додатків для смартфонів, що допоможуть вам у вашому рішенні кинути палити. Звичайно вона суб’єктивна. Якщо ви хотіли б поділитись своєю думкою з цього приводу – пишіть в коментарях, або в нашій групі на Facebook.

Коментарі