Асани йоги для покращення вашого сну

Асани йоги для покращення сну

Якщо вашою метою є більш здоровий сон, виснажити себе протягом дня буде хорошою ідеєю. Це можна зробити будь як, але асани йоги для покращення сну, мабуть, все ж таки підходять найкраще.

Йоги пропонує не тільки фізичну активність (часто інтенсивну), але і надає додаткові плюси для розуму. “Йога допомагає виявити те, що ми називаємо релаксаційною відповіддю, що є, по суті, фізіологічною протилежністю стресовій реакції”, – говорить Лаура Маллой, директор програми йоги в Інституті розумової медицини “Бенсон-Генрі” штату Массачусетс. Це допомагає зняти будь-яку м’язову напругу, яку ви створили протягом усього дня – навіть несвідомо – при цьому заспокоює заклопотаний розум.

Для здорового природного сну, ми рекомендуємо спробувати ці п’ять позицій йоги перед тим як піти в ліжко. Зробіть кожну позу по шість повторень, або тримайте її протягом шести циклів глибокого дихання.

  • Кіт і Корова

Кіт і Корова
Кіт і Корова

Повільний перехід між цими двома асанами знімає напругу з спини, тулуба та плечей а координація дихання і руху допоможе розслабити розум.

  • Дитина

Асана Дитини
Асана Дитини

Відпочиньте в грудях на стегнах, залишайтесь в цій асані шість повільних глибоких вдихів. Поза допомагає розуму сконцентруватися на собі, відкидаючи зовнішні відволікаючі фактори.

  • Асана зігнутої свічки (ноги на стіні)

Асана зігнутої свічки (ноги на стіні)
Асана зігнутої свічки (ноги на стіні)

Ця відновлювальна поза знімає стрес і втому, залишайтеся в ній приблизно п’ять хвилин.

  • Твіст спини лежачи

Твіст спини лежачи
Твіст спини лежачи

Зробіть цей твіст по 6 раз в кожну сторону і ви знімете напругу м’язів спини та покращите баланс тіла.

 

  • Поза трупа

Поза трупа
Поза трупа

Найулюбленішою частиною будь-якого класу йоги є шавасана, або поза трупа. Вона знижує артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень, і вчить вас, як розслабитися і як готуватись до сну. Проведіть в цій позі близько п’яти хвилин.

Наш сайт ще дуже молодий, і не може дозволити собі редактора.
Тому, якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі